Anadolu Platformu II. Bölge Hizmetiçi Programı Yapıldı

0
215

Anadolu Platformu 2. Bölge Hizmetiçi Programı, Kocaeli Gökkuşağı Derneği ve Derince Eğitim Gönüllüleri Derneği ev sahipliğinde İzmit’te yapıldı.

Anadolu Platformu 2. Bölge Hizmetiçi Programı, 19 Mart Pazar günü Kocaeli Gökkuşağı Derneği ve Derince Eğitim Gönüllüleri Derneği ev sahipliğinde İzmit’te yapıldı.

Kocaeli Sivil Toplum Merkezi’ndeki program Hasan Sezer tarafından okunan Kuran’ı Kerim tilavetiyle başladı. Daha sonra Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir “Türkiye ve Dünya Analizi Bağlamında Anadolu Platformunun Çalışmaları” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumun ardından Komisyon Raporları ve İhtiyaç Analizleri Ali Balcı tarafından okundu.

Sonrasında ise Anadolu Platformu 2. Bölge Sorumlusu Mehmet Yıldırım tarafından bir selamlama konuşması yapılarak, bu tür programları yapmamızın önemine değinildi.

Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar ise konuşmasında  “Anadolu Platformu Çalışma Esasları ve Teşkilatlanma” konusunu anlattı. Kılıçparlar, ”Toplumsal yapılar değer üretmek zorundadır. Aksi halde kendini devam ettiremezler. Bizim hedefimizde değer merkezli kurumsal bir yapı olmak zorundadır.” dedi.