Anadolu Platformu Hizmetiçi Programı Gaziantep’te Yapıldı

0
197

Anadolu Platformu Hizmetiçi eğitim programı 21-22 Kasım tarihlerinde Gaziantep’te yapıldı.

Anadolu Platformu Hizmetiçi eğitim programı 21-22 Kasım tarihlerinde Gaziantep’te yapıldı.

Anadolu Platformu Hizmetiçi eğitim programı ülkemizin birçok ilinden gelen üye kuruluşların katılımı ve Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğiyle 21-22 Kasım tarihlerinde Gaziantep’te yapıldı. Hizmetiçi eğitim programına Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ramazan Kayan ve kurul üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Aldemir ve kurul üyeleri ile İyilikder Başkanı İbrahim Bahar, AKADDER Başkanı Rabia Aldemir, ANESİAD Başkanı Ali Kılavuz, Anadolu Öğrenci Birliği Başkanı Abdulvahit Yücel ve ülke genelinden üye dernek ve vakıflardan gelen yetkilikler katıldı.

Hizmetiçi eğitim programı Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ramazan Kaya’nın selamlama konuşması ile başladı. Daha sonra Anadolu Platformunun yapılanma ve çalışma esaslarını anlatan tanıtım filmi gösterildi. Ardından Anadolu Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Aldemir tarafından “Dünyadaki Yeni Durum ve Türkiye Perspektifinden Anadolu Platformu” başlıklı bir konuşma gerçekleştirildi. Konuşmanın ardından müzakereler kısmına geçildi. Öğleden sonra ise Anadolu Platformu Teşkilat ve Komisyon Çalışmaları: Değerlendirme ve Yeni Dönem konuları müzakere edildi. Akşam bölümünde ise Anadolu Platformu’nun Gelecek Vizyonunda Yeni Dönem Stratejisi başlığıyla Ramazan Kayan bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından müzakerelere geçildi.

Pazar günü ise Yeni dönemde Anadolu Platformu’nun teorik ve pratik perspektifi ele alındı. Hizmetiçi eğitim programı müzakerelerin ardından sona erdi.

Galeri için tıklayın