Anadolu Platformu Hizmetiçi Eğitim Programı Yapıldı

0
159

Anadolu Platformu Van Bölgesi Teşkilatı, Van ve Hakkari’de Hizmetiçi Eğitim programı gerçekleştirdi.

Anadolu Platformu Van Bölgesi Teşkilatı, 12-13 Ocak 2018 tarihleri arasında Van ve Hakkari’de Hizmetiçi Eğitim programı gerçekleştirdi.

12 Ocak 2018 Cuma günü Hakkari’de Kadim Kent Hakkari Eğitim ve Davet Gönüllüleri Derneği’nde, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü de Van’da Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde gerçekleştirilen Hizmetiçi eğitim programlarına; Derneklerin yönetim kurulu üyeleri, komisyon üyeleri ve ders halkası sorumluları katıldı.

Anadolu Platformu Van bölgesi temsilcisi Kemal Çelen ve Hakkari Eğitim ve Davet Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu başkanı Mecit Yılmaz’ın sunumlarıyla gerçekleştirilen program Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Anadolu Platformu tanıtım sinevizyonu gösterimi ile devam etti.

Program daha sonra Anadolu Platformu İstişare Kurulu üyesi Sunullah Ercek’in “Anadolu Platformu’nun Teşkilat Yapısı” hakkında konuşma yapmasıyla devam etti.

Hizmetiçi eğitim programı Yard. Doç. Dr. Tuncay Kaya’nın “Çalışmalarımızın Verimliliği ve Davet” başlıklı sunumuyla sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz