Ana Sayfa Kategoriler Haberler Anadolu Platformu Heyetinden Teşkilat Ziyaretleri

Anadolu Platformu Heyetinden Teşkilat Ziyaretleri

0
Anadolu Platformu Heyetinden Teşkilat Ziyaretleri

Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı ve İcra Kurulu üyesi Gazi Kılıçparlar ile Anadolu Platformu Öğretmen Birimi Başkanı İbrahim Özmantar, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki illerde yer alan platform üyesi dernek ve vakıflara teşkilat ziyaretinde bulundu.

Heyete Anadolu Platformu Van Bölge Sorumlusu Kemal Çelen ve Öğretmen Komisyonu Malatya Bölge Sorumlusu Mustafa Kayan’da eşlik etti.

19 – 26 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen ziyaretler sırasıyla Şanlıurfa, Mardin, Batman, Muş, Tatvan, Hakkâri, Van, Erciş, Doğubayazıt, Iğdır, Kars, Kovancılar, Elâzığ, Malatya, Darende, Gürün, Elbistan ve Gaziantep’e yapıldı.

Anadolu Platformu heyeti, yaptıkları ziyaretlerde üye kuruluş yöneticileri ve Öğretmen Komisyonu üyeleri ile bir araya geldi. Kurumsal bilgi paylaşımı, yapılanma esasları ve olağan gündem değerlendirmesi gibi maddelerin ele alındığı toplantılarda Anadolu Platformu Öğretmen Komisyonu Başkanı İbrahim Özmantar; 29-30 Haziran’da gerçekleştirilen çalıştayın ardından ortaya çıkan “Yol Haritasından” bahsederek, öğretmen biriminin bundan sonraki kurumsallaşma süreci ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Anadolu yerelindeki öğretmen çalışmalarının olabildiğince teşkilatlanması ve kurumsal hüviyete bürünmesinin önemini belirten heyet, üye kuruluşlardan gelen soru ve istekleri değerlendirmeye aldı. Heyet, ziyaret çerçevesinde Anadolu Platformu üye kuruluşlarının bulundukları bölgede yürüttükleri kitap kafe projelerine ziyarette bulundu. Heyet, Sivas’ın Gürün ilçesinde bu yıl 27.si gerçekleşen Düziçi Anadolu Öğretmen Lisesi Mezunları Buluşması’na da iştirak ederek, eğitimciler ile hasbihallerde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.