Ana Sayfa Manşet Haberi Platform Heyeti Reyhanlı ve Kahramanmaraş’ı Ziyaret Etti

Platform Heyeti Reyhanlı ve Kahramanmaraş’ı Ziyaret Etti

0
Platform Heyeti Reyhanlı ve Kahramanmaraş’ı Ziyaret Etti

Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir ve Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar, Reyhanlı Ufuk Derneği ve Kahramanmaraş Rıdvan Hoca Vakfı’na 10 Nisan Cumartesi günü teşkilat ziyaretlerinde bulunarak kurum yöneticileri ile genişletilmiş istişare toplantılarında bir araya geldi.

İlk olarak Reyhanlı’ya geçerek ilçede aktif faaliyetlerde bulunan Ufuk Derneği’ne ziyarette bulunan Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir ve Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar, Reyhanlı, Kırıkhan, Hassa ve Antakya’dan gelen kurum temsilcileriyle genişletilmiş istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Anadolu Platformu Adana Bölge Sorumlusu Mustafa Şanverdi de iştirak etti. Anadolu Platformu yeni dönem çalışma esasları başta olmak üzere birçok konuda katılımcılara fikirlerini beyan eden AP Başkanı Turgay Aldemir, katılımcılarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Teşkilat çalışmaları hakkında ise bilgilendirmeler yapan Gazi Kılıçparlar, toplantılarına uzaktan yakından katılım gösteren herkese teşekkür etti.

Heyet, Reyhanlı programının akabinde ise Kahramanmaraş’a hareket ederek, şehirde faaliyet yürüten Anadolu Platformu üyesi Rıdvan Hoca Vakfı’na geçti. Toplantı öncesi Rıdvan Hoca Vakfı’nın 9 Nisan tarihinde açılışını gerçekleştirdiği Kültür Kitap Kahve’yi gezerek yapılacak etkinliklerle ilgili bilgi alan Anadolu Platformu heyeti, daha sonra vakıf başkanı Bayram Nurdoğan, YK üyeleri ve birim yöneticileri ile buluştu. Geniş katılımlı istişare toplantısında Turgay Aldemir ve Gazi Kılıçparlar farklı gündem maddelerine ilişkin görüşlerini aktardı. Konuşmaların ardından kendilerine yöneltilen soruları cevaplayan AP heyeti, ziyaretlerini bu şekilde nihayetlendirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.