Ana Sayfa Kategoriler Haberler Anadolu Platformu Heyeti’nden Bölge Ziyaretleri

Anadolu Platformu Heyeti’nden Bölge Ziyaretleri

0
Anadolu Platformu Heyeti’nden Bölge Ziyaretleri

Anadolu Platformu heyeti, Akdeniz ve Ege Bölgesi’ndeki üye derneklerine teşkilat ziyaretlerinde bulundu.

Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, teşkilatlanmadan sorumlu Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar, Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) YK Başkanı Rabia Aldemir ve YK üyesi Nesrin Karataş, Antalya, Alanya, Manisa, Uşak, Kütahya ve İzmir’de bulunan Anadolu Platformu üyesi derneklere teşkilat ziyaretlerinde bulundu.

23-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşen ziyaretlerin ilki Alanya Sebilay Derneği’ne yapıldı. Antalya, Konya, Manavgat ve Gazipaşa ilçelerinden de katılımların olduğu AKADDER Alanya Hizmet içi programına katılan Anadolu Platformu heyeti, çeşitli konuşmalar yaptı. Daha sonra ise Sebilay Derneği yetkilileri ile bir araya gelerek dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Alanya ziyareti kapsamında Alanya Müftüsü İhsan İlhan’a da bir ziyaret gerçekleştiren heyet, akabinde Antalya Liman Derneği’ne ziyarette bulunup faaliyetleri hakkında istişarelerde bulundu. Liman Derneği yetkilileri ile şehirde bulunan STK’lara da ziyaretler gerçekleştiren Anadolu Platformu heyeti, kurumsal yapı ve vizyonları hakkında paylaşımlarda bulundu.

Uşak ziyaretleri kapsamında Değişim Derneği tarafından koordine edilen Değişim Kitap Kahve’de dernek yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelen Anadolu Platformu heyeti, çeşitli istişarelerde bulunup var olan çalışmalarla ilgili aktarımlarda bulundu.

Anadolu Platformu heyeti, daha sonra ise Kütahya’da faaliyetlerde bulunan Şahit Der yöneticileri ile bir araya geldi. Kütahya programları çerçevesinde Dumlupınar Üniversitesi’ne de ziyarette bulunan heyet, akabinde Manisa’ya hareket etti.

Manisa Mana Derneği yöneticileri ile de faaliyetleri hakkında görüşmeler gerçekleştiren heyet, daha sonra İzmir merkezde öğrenci çalışmaları yapan Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB) İzmir gönüllüleri ile bir araya geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.