Anadolu Platformu Genel Kurulu’nda, Yeni Yönetim Kademesi Belli Oldu

0
208

Platforma bağlı tüm illerden delegelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen Kongrede yeni Yönetim Kurulu ve Yüksek İstişare Kurulu seçildi.

 

24 Mayıs 2014 Cumartesi günü saat 10.00 da Çınar Kolejinde yapılan Anadolu Platformu'nun Genel Kurul Yeni Yönetim Kademesi Belli Oldu.

Platforma bağlı tüm illerden delegelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen Kongrede yeni Yönetim Kurulu ve Yüksek İstişare Kurulu seçildi. Platforma üye kuruluşlarımızın temsilcileri olan delegelerin % 93 nün katılımıyla gerçekleşen Genel Kurulun YİK üyeliklerine Ramazan Kayan, İbrahim Bahar, Ümit Aktaş, Rabia Aldemir, Süleyman Dağ, Davut Güler, İbrahim Gezer, Necip Cengil, Nesrin Karataş, M. Hanifi Fırat, Altan Özkanlı, Kamer Çamurluoğlu, Mahmut Kaçmazer, Mehmet Kayış, Mustafa Doğu ve Ersin Eryılmaz seçildiler. Yönetim Kuruluna ise Turgay Aldemir, Mehmet Alpcan, Ahmet Çamurluoğlu, Gazi Kılıçparlar, Tamer Çalhan, Hüseyin Özhazar, Özkan Soyluoğlu seçildiler. Genel Kurulun gerçekleşmesinde emeği geçen her birime ve özellikle ev sahibi İstanbul Yönetimine teşekkür edildi. İlk toplantısını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanlığına Turgay Aldemir yeniden seçildi. Diğer görevlendirmelerin yapılacağı ikinci toplantı tarihi 13 Haziran Cuma saat 17.00 de Gaziantep’te gerçekleştirilecektir. Yüksek İstişare Kurulunun ilk toplantısı 8 Haziranda İstanbul’da gerçekleştirilecek. 

Genel kurul ile ilgili diğer resimler için;

https://anadoluplatformu.org.tr/?syf=Foto&fid=105