Ana Sayfa Kategoriler Haberler Anadolu Platformu Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı

Anadolu Platformu Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı

0
Anadolu Platformu Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı

Anadolu Platformu Gaziantep Bölge Toplantısı 4 Kasım Pazar günü Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Gaziantep’te yapıldı.

Toplantıya; Anadolu Platformu Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar, Gaziantep Bölge Başkanı Mustafa Kar, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Batman, Adıyaman, Kilis, Kahramanmaraş, Gaziantep, Elbistan, Kâhta ve Nizip’ten üye kuruluş temsilcileri katıldı.

Toplantıda; Anadolu Platformu’nun Teşkilatlanma Felsefesi, İstişare ve İcra Kurulu Notları, Eğitim ve Kültür Birimi Çalışmaları, Anket Değerlendirme Notları, Ders Halkaları, Tire Kitap Kampanyaları, Dernek Yıllık Planları, Denetleme Kurulu ve Faaliyet Planları, Anadolu Öğrenci Birliği Faaliyetleri, Üniversiteyi Kazanan Öğrenciler, Üniversiteden Mezun Olan Öğrenciler, Burslar, Hizmetiçi Eğitim Programları ve Yerel ve Genel İhtiyaç Analizleri ele alındı.

Gündem maddelerinin ardından komisyon oturumlarına geçildi. Komisyon oturumlarında; Vakıf ve dernek başkanları, İyilikder, Yetim Komisyonu, Evde Karakter Eğitimi, Anadolu Kadın ve Aile Derneği, Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Birimi, Öğretmen ve Esnaf Komisyonları toplanarak çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.