Anadolu Platformu Gaziantep Bölge Toplantısı Yapıldı

0
367

Anadolu Platformu Gaziantep Bölge Toplantısı 1 Nisan Pazar günü Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Gaziantep’te yapıldı.

Toplantıya; Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar, Gaziantep Bölge Başkanı Yunus Atilla Hamallar, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Batman, Adıyaman, Kilis, Kahramanmaraş, Gaziantep, Elbistan, Kâhta ve Nizip’ten üye kuruluş temsilcileri katıldı.

Toplantıda; bölge faaliyetleri bilgilendirme ve değerlendirmeleri, Anadolu Platformu İstişare ve İcra Kurulu bilgilendirmeleri, Denetim Kurulu raporları, Anadolu Platformu Genel Merkez açılışı, 23-24 Haziran Muş Alimler Çalıştayı, 13. Anadolu Buluşması, eğitim ve müfredat çalışmaları, uluslararası öğrenci çalışmaları, 4-6 Mayıs 10. Öğretmen Sempozyumu, 21-22 Nisan AKADDER Van sempozyumu, yetim projesi, İyilikder Ramazan yardım organizasyonları, yaz okulu çalışmaları, Afrin Zeytin Dalı operasyonu ve Türkiye gündeminden öne çıkan başlıklar ele alındı.

Gündem maddelerinin ardından komisyon oturumlarına geçildi. Komisyon oturumlarında; vakıf ve dernek başkanları, İyilikder, Yetim, Evde Karakter Eğitimi, Akadder, Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim ve Yükseköğretim birimleri, Öğretmen ve Esnaf Komisyonları toplanarak çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz