Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Platformu 12. Bölge Toplantısı Adana’da yapıldı.

Anadolu Platformu 12. Bölge Toplantısı Adana’da yapıldı.

0
Anadolu Platformu 12. Bölge Toplantısı Adana’da yapıldı.

Ülfet Derneği Genel Merkezi’nde icra edilen Teşkilat toplantısına Anadolu Platformu YİK Üyesi ve İlsan Der YK Başkanı Süleyman Dağ, Anadolu Platformu YK Üyesi ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Anadolu Platformu 12. Bölge Sorumlusu ve Körfez Der YK Başkanı Mustafa Çetin, Anadolu Öğrenci Birliği Akdeniz Bölge Sorumlusu Yakup Kölay başta olmak üzere Mersin, Osmaniye, Tarsus Hatay, İskenderun, Kırıkhan, Payas ve Reyhanlı’da faaliyetlerde bulunan Anadolu Platformu üyesi derneklerin Yönetim Kurulu Başkanları ile Komisyon Sorumlularından oluşan yaklaşık 70 kişi katıldı.

Ülfet Derneği Genel Merkezi'nde icra edilen Teşkilat toplantısına Anadolu Platformu YİK Üyesi ve İlsan Der YK Başkanı Süleyman Dağ, Anadolu Platformu YK Üyesi ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Anadolu Platformu 12. Bölge Sorumlusu ve Körfez Der YK Başkanı Mustafa Çetin, Anadolu Öğrenci Birliği Akdeniz Bölge Sorumlusu Yakup Kölay başta olmak üzere Mersin, Osmaniye, Tarsus Hatay, İskenderun, Kırıkhan, Payas ve Reyhanlı'da faaliyetlerde bulunan Anadolu Platformu üyesi derneklerin Yönetim Kurulu Başkanları ile Komisyon Sorumlularından oluşan yaklaşık 70 kişi katıldı.

 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren 12. Bölge Sorumlusu Mustafa Çetin, genel değerlendirmelerde bulunarak bölge sathında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Faaliyetlerle ilgili bazı sayısal verileri de katılımcılarla paylaşan Çetin, ilerleyen zaman içerisindeki beklentilere de değindi.

 

Üye derneklerin yıllık faaliyet raporları, kurumsal bilgi güncellemeleri, toplantı verimliliği, ders halkalarının envanterinin çıkartılması, yeni dönemde yapılacak çalışmalarda ulaşılmak istenen hedefler, hizmetiçi eğitim programları, 10. Anadolu Buluşmasının değerlendirilmesi, bölge ziyaretleri ve takvim çalışması gibi gündem maddelerinin ele alındığı toplantının ardından komisyonlar arası dar kapsamlı toplantılara geçildi.

 

Evde Karakter Eğitimi, AÖB Ortaöğretim, AÖB Yüksek Öğretim, Öğretmen, İyilikder ile Kadın Komisyonları ve dernek başkanlarının oluşturduğu gruplar kendi aralarında ileriye dönük faaliyetlerle ilgili değerlendirmeler yaptı ve daha sonra elde edilen veriler toplu bir şekilde tekrar incelenerek ortak kararlar alındı.

Tüm Galeriyi Görüntülemek için Tıklayınız…