Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Platformu 12. Bölge Teşkilat Toplantısı

Anadolu Platformu 12. Bölge Teşkilat Toplantısı

0
Anadolu Platformu 12. Bölge Teşkilat Toplantısı

Anadolu Platformu 12. Bölge Teşkilat Toplantısı Adana Ülfet Derneği ev sahipliğinde gerçekleşti.

4 Ocak Pazar günü Ülfet Derneği Genel Merkezi'nde gerçekleşen teşkilat toplantısına Anadolu Platformu Yön. Kur. Üyesi ve Ülfet Derneği Yön. Kur. Başkanı Gazi Kılıçparlar, Anadolu Platformu YİK Üyesi Süleyman Dağ; Antakya, İskenderun, Reyhanlı, Osmaniye, Mersin ve Tarsus'tan Anadolu Platformu'na mensup derneklerin Başkan ve Komisyon Temsilcileri düzeyinde yaklaşık 70 kişi katıldı. Sabah saatlerinde kahvaltı ikramıyla başlayan program Kur'an-ı Kerim Tilavetiyle devam etti.

 

Ardından sözü alan Anadolu Platformu 12. Bölge Sorumlusu ve Körfez Derneği Yön. Kur. Başkanı Mustafa Çetin, selamlama konuşması yaparak Platform Teşkilat Toplantısı'nda görüşülen gündem maddeleriyle ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Alınan kararların 12. Bölgede bulunan derneklerin komisyonlarına emsal teşkil etmesi gerekliliği üzerinde duran Çetin, genel değerlendirmelerde bulunup Anadolu Öğrenci Birliği, İyilikder, Anesiad, Akadder, ve Akademisyenler İnisiyatifi gibi kurumların çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

 

Mustafa Çetin'in bilgilendirme konuşmasının ardından derneklerin daha önceden programlanmış olan komisyon buluşmaları başladı. Aynı Komisyonlara mensup kişiler gruplar halinde farklı salonlarda bir araya gelerek çalışma alanları ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Akşam saatlerine kadar süren görüşmelerin ardından program sona erdi.