Anadolu Platformu 11. Bölge Toplantısı

0
180

Anadolu Platformu 11. Bölge Toplantısı 25 Ekim Pazar günü Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yapıldı.

Anadolu Platformu 11. Bölge Toplantısı 25 Ekim Pazar günü Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yapıldı.

Toplantıya Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir, 11. Bölge Başkanı Yunus Atilla Hamallar, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Batman, Kilis, Kahramanmaraş, Elbistan ve Nizip'ten temsilciler katıldı.

Toplantıda; üye dernek ve vakıfların yıllık faaliyet raporları, kurumsal bilgi güncellemeleri, toplantı verimliliği, ders halkalarının envanterinin çıkartılması, yeni dönemde yapılacak çalışmalarda ulaşılmak istenen hedefler, hizmetiçi eğitim programları, 10. Anadolu Buluşmasının değerlendirilmesi, bölge ziyaretleri ve takvim çalışması, Türkiye ve dünya gündeminden öne çıkan başlıklar değerlendirildi.

Toplantı 11. Bölge Başkanı Yunus Atilla Hamallar’ın açılış konuşması ile başladı. Ardından Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir’in konuşması ile devam etti. Daha sonra Anadolu Platformu Suriye Yardım Koordinatörü Mahmut Kaçmazer ve Minberşam Derneği Başkan Yardımcısı Ali Bekir tarafından Suriyeliler ile ilgili yapılan çalışmalar anlatıldı. Ardından soru cevap bölümüne geçildi. Bu bölümde katılımcılar tarafından faaliyetlerle ilgili yöneltilen sorular cevaplandırıldı.

Toplantının ardından komisyon çalışmalarına geçildi. Komisyon çalışmalarında Evde Karakter Eğitimi, Ortaöğretim Komisyonu, Yüksek Öğretim Komisyonu, İyilikder, Kadınlar Komisyonu ve vakıf ve dernek başkanlarının oluşturduğu gruplar toplantı yaptı. Bölge toplantısı komisyon toplantılarının ardından sona erdi.

Tüm Galeriyi Görüntülemek için Tıklayınız…