Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği Anadolu Öğrenci Birliği'nden Kayseri Zİyareti

Anadolu Öğrenci Birliği'nden Kayseri Zİyareti

0
Anadolu Öğrenci Birliği'nden Kayseri Zİyareti

Anadolu Öğrenci Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Kayseri Şubesindeki Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısına katıldılar.

Toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri Hanifi Tosun, Hasan Tekelioğlu, Mehmet Ali Eminoğlu, Suat Arıkan ve aynı zamanda Kayseri Şube sorumlusu Harun Çelik katıldı.

Toplantı Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladıktan sonra Anadolu Platformu Üyesi İlim Hikmet Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Karaosmanoğlu ve Anadolu Öğrenci Birliği Kayseri Öğrenci Temsilcisi Bilal Ceylan birer selamlama konuşması yaptılar.

Selamlama konuşmalarının ardından Mehmet Ali Eminoğlu Anadolu Öğrenci Birliği’nin Türkiye genelinde yaptığı faaliyetlerle alakalı bir sunum yaptı. Daha sonra Emrah Atila da “Örnek Bir Çalışma Modeli Olarak İstanbul” konulu bir sunum yaptı.

Sunumların ardından öğrenciler merak ettikleri konularda Yönetim Kurulu Üyelerine sorular sordular. Toplantının sonunda il dışından gelen misafirler gördükleri misafirperverlikten dolayı Ali Dursun ve Harun Çelik’e teşekkür ettiler.

Kayseri’de ilk gün genel toplantı ve grup toplantılarıyla geçtikten sonra ikinci gün Kayseri’nin tarihi ve turistik yerleri gezildi.