Ana Sayfa Kuruluşlar Altınoluk'ta Gezi

Altınoluk'ta Gezi

0
Altınoluk'ta Gezi

Maltepe Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Çevre Derneği her yıl düzenlediği gezilerinin bu yıl 7.sini Balıkesir’in Altınoluk ilçesine düzenledi. Geniş katılımlı program beğeni topladı.

Anadolu Platformu üyelerinden İstanbul Maltepe’de bulunan Maltepe Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Çevre Derneği 01-03 Haziran 2012 tarihleri arasında Mahmut Çınar’ın da katılımı ile 7. geleneksel Balıkesir Altınoluk gezisini düzenledi.

Kaz dağları ile ünlü deniz kenarındaki Altınoluk Beyza otelde 3’er kişilik odalara yerleşme ile başlayan gezide doğa harikası olan Pınarbaşı’nda piknik tarzında mangal, Çanakkale Assos Kadırga koyunda deniz keyfi ile devam etti. Yer yer demlenen çaylar eşliğinde derin muhabbetler yapıldı. Bolca oksijenli havanın verdiği dinçlik sayesinde yorgunluk hissi duymadan programa devam eden katılımcılar mutlu anlar yaşadılar.

Gezide voleybol turnuvası, yüzme ve sohbetler yapıldı.

Sonuç itibariyle amacına uygun ve bol verimli bir gezi programı gerçekleşmiş oldu. Katılımcılar arasında diyalog ve samimiyetin pekiştirilmesi ve birlikte hareket etme ruhunun oluşmasına katkı sağlanmış oldu.

Katılımcılar arasında iletişimin güçlendiği program sonrasında memnuniyetlerini dile getiren misafirler böyle bir organizasyon gerçekleştirdikleri için dernek yönetici ve gönüllülerine teşekkür ettiler.