Aldemir Fidan Kafe’nin Okur Yazar Buluşmasına Katıldı

0
250

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Fidan Kitap Kafe tarafından düzenlenen okur-yazar buluşması ve imza gününe katıldı.

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Fidan Kitap Kafe tarafından düzenlenen okur-yazar buluşması ve imza gününe katılarak öğrencilere hitap etti ve kitaplarını imzaladı.

30 Haziran Cumartesi günü Fidander’de düzenlenen okur-yazar buluşmasına Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar, Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Birimi Başkanı Adem Er, Fidander Başkanı Mustafa Minüsker, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Okur-yazar buluşmasında haziruna hitap eden Aldemir; “Allah, var ettiği her şeyi imkân olarak var etmiştir. Biz bunu ölçülü, yerinde değerlendirerek daha ileriye taşımamız gerekir. Bu anlamda dernekçilik, vakıfçılık özveri gerektiriyor. Bu işlerin tatili olmaz. Bize konulan düstur, bir işten yorulduktan sonra yeni bir işe koyulmaktır. İnşallah bu çeşitliliği, gençlerimizi, rengimizi işin içinde katarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Sunumun ardından kitaplarını imzalayan Aldemir, daha sonra öğrenciler ve aileleriyle toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz