Ana Sayfa Kuruluşlar Akdeniz Eğitim Sağlık ve Yardımlaşma Derneği Akdeniz Derneği’nden Kitap Bağışı Kampanyası

Akdeniz Derneği’nden Kitap Bağışı Kampanyası

0
Akdeniz Derneği’nden Kitap Bağışı Kampanyası

Akdeniz Derneği “Şirinler Okusun Kütüphaneler Hayat Bulsun” adı ile başlattığı kitap bağışı kampanyasında toplanan kitaplar ihtiyaç sahibi minik kardeşlerimize teslim edildi.

Akdeniz Derneği’nin Okumak Özgürlüktür Projesi kapsamında sosyal medya ağına gelen bir kitap bağışı talebi üzerine “Şirinler Okusun Kütüphaneler Hayat Bulsun” adı ile başlattığı kitap bağışı kampanyasında toplanan kitapları Manisa Gölmarmara Namık Kemal İlkokulu öğrencilerine gönderdi.

 

Kampanya kapsamında toplanan yaklaşık 700 adet kitap toplanarak Akdeniz Derneği adına kardeş kuruluşu Manisa Araştırma Derneği ve Anadolu Öğrenci Birliği Manisa Temsilciliği tarafından miniklere takdim edildi.

 

Okumak Özgürlüktür Proje Koordinatörü Yusuf Ada kampanya hakkında şunları iletti;

 

“Okumak Özgürlüktür” dedik özgür olmak istiyen bu kardeşlerimize sessiz kalmamazdık. Ve bu nedenle bu kampanyayı başlattık, kampanyaya maddi manevi destek veren dernek gönüllülerimize, Kız lise ve Orta Okul öğrencilerimize, Lise Erkek Okuma Grubu Öğrencilermize, Evde Karakter Eğitimi Eğitimcilerimize, Ortaöğretim Komisyonumuza, Ar-ge Komisyonumuza, Aile Komisyonumuza, Eğitim Komisyonumuza, Mersin Gençlik Merkezine, Duyarlı Esnaflarımıza, kitapları miniklere kavuşturan Manisa Araştırma Derneği ile Anadolu Öğrenci Birliği Manisa Temsilciliği’ne ayrıca kampanyanın gerçekleşmesinde vesile olan Namık Kemal İlkokulu İngilizce Öğretmeni Burcu Turhan Hocamıza gayretli duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz.