Ana Sayfa Kuruluşlar Akdeniz Eğitim Sağlık ve Yardımlaşma Derneği Akdeniz Derneği EKE Yıl Sonu Programı Gerçekleşti

Akdeniz Derneği EKE Yıl Sonu Programı Gerçekleşti

0
Akdeniz Derneği EKE Yıl Sonu Programı Gerçekleşti

Akdeniz Derneği’nin Mersin’de 7 yıldır devam eden Evde Karakter Eğitimi Programı 30 mayıs akşamı muhteşem bir gösteri ile son buldu.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program EKE Komisyonu Başkanı Hayriye ADA'nın açılış konuşmasıyla devam etti. Konuşmasında Evde Karakter Eğitiminin önemine değinen Ada, eğitimcilere, öğrencilere ve anne babalara katkılarından dolayı teşekkür ederek sahneyi öğrencilere bıraktı.

 

Bir yıl boyunca nelerin yapıldığını anlatan sinevizyon gösteriminin ardından öğrencilerin hazırladığı ilahiler, şiirler, tiyatro ve dua ile program devam etti.

 

Ardından İyilik konulu resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. Ödülleri öğrencile takdim eden Akdeniz Derneği yönetim kurulu üyesi Ali Erden kendilerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.  Erden ayrıca emek ve gayretlerinden dolayı Evde Karakter Eğitimi Komisyonuna, eğitimcilere, ve koca bir sezon boyunca gerek yağmurlu havada gerek zorlu şartlarda çocuklarını Evde Karakter Eğitimine gönderen velilere ve bu programın gerçekleşmesinde emeği geçen tüm herkese teşekkürlerini iletti.

 

Programa katılan eğitimcilere ve öğrencilere teşekkür ve katılım belgelerinin verilmesinin ardından bütün öğrenciler sahneye alınarak öğrencimiz Fatih Ayus önderliğinde Ömer Karaoğlu’nun “La ilaha illallah” ezgisini söylenerek program son buldu.