Akdeniz Bölgesi Ortaöğretim Yarıyıl Kampı

0
194

Anadolu Platformu’na üye Akdeniz Bölgesi dernekleri ortaöğretim yarıyıl kampını Sebilay Derneği’nin ev sahipliğinde Alanya’da gerçekleştirdi.

Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu Üyesi Sebilay Derneği’nin ev sahipliğinde, Platform’un Akdeniz Ortaöğretim Komisyonu’nca gerçekleştirilen yarıyıl tatili “Sosyal ve Kültürel Etkinlik Programı” Akdeniz Bölgesinin farklı illerinden katılan güzide öğrencilerle Alanya’da gerçekleştirildi.

Öğrenciler Platform’un Ortaöğretim Komisyonu tarafından hazırlanmış program çerçevesinde, çok değerli hocalar ile buluşturuldu. Öğrenciler gerek alanında uzman hocaların sunumlarıyla gerekse sorulu cevaplı olarak hazırlanan verimli bir program geçirdiler. Ayrıca program çerçevesinde öğrenciler, grup etkinlikleri ile kendi gerçekleştirdikleri panellerle, kendi düşüncelerini ifade etme imkânı buldular. Gençlerin öncelikle kendilerine, ailelerine toplumumuza ve tüm insanlığa hayırlı bireyler olabilmeleri, her türlü kötülükten ve hayasızlıktan beri durmaları için yapılan bu tür etkinliklerin devam edeceği Platform’un Ortaöğretim Komisyonu’nca ifade edildi. Ayrıca Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu yetkilileri böylesi güzel bir organizasyona ev sahipliği yaptığı için Sebilay Derneğine teşekkürlerini sundular.