Ana Sayfa Manşet Haberi Akdeniz Bölgesi Dernek Ziyaretleri

Akdeniz Bölgesi Dernek Ziyaretleri

0
Akdeniz Bölgesi Dernek Ziyaretleri

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz ve Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar Akdeniz Bölgesindeki Derneklere Ziyaret Gerçekleştirdiler

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz ve Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar Akdeniz Bölgesindeki derneklere 8 Mart Pazar günü ziyaret gerçekleştirdiler.

Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği, Hatay ili Payas ilçesinde Körfez Derneği, Kırıkhan ilçesinde Umuteli Derneği, Reyhanlı ilçesinde Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği ve Gaziantep ili İslahiye ilçesinde İslahiye İlim Hikmet ve Sanat Derneğin’e gerçekleştirilen ziyaretlerde dernek çalışmaları hakkında bilgi alındı.

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz ve Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar tarafından Anadolu Platformu çalışmaları anlatıldı.

Yakın zaman içerisinde yaşanan İdlib olayları ve genelde Suriye olaylarıyla alakalı yapılan çalışmalar ve bunları üzerine eklenmesi gerekli görülen çalışmalar hakkında derneklerle fikir alışverişinde bulunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.