AKDAV’dan Muhteşem Çocuk Şenliği

0
135

Akdav Evde Karakter Eğitimi Komisyonu muheteşem bir çocuk şenliği gerçekleştirdi. Porgrama yoğun katılım oldu.

Akdav Evde Karakter Eğitimi Komisyonu muheteşem bir çocuk şenliği gerçekleştirdi. 5 Haziran Pazar günü Fatih Belediyesi Ali Emiri Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa yoğun ilgi oldu.

Evde Karakter Eğitimi Komisyonunun hazırladığı şölende  bir yılın birikimi sahnede yer buldu. Evde Karakter Eğitimi Komisyonu Başkanı Menşure Özhazar’ın yaptığı açış konuşmasıyla başlayan program çocukların birbirinden güzel aktiviteleri ile devam etti. Kuranı Kerim okunması, tiyatro, şiir, gösteri, skeçlerin yanında birbirinden ilginç reklam gösterilerinin yapılması ise ayrı bir ilgi gördü. Şahitlik, ahlak, örneklik ve hiciv içerikli kısa oyunlar izleyicileri kimi zaman güldürdü kimi zaman ise düşünmeye sevk etti.

Bir yıllık birikimlerini sahneye taşıyan minikler gönüllerince eğlenip başka semtlerden gelen kardeş guruptaki arkadaşlarıyla hasret giderdiler.

Yüzlerce ailenin izleyici olduğu programda toplumun her katmanından insanların olması EKE çalışmalarının ne kadar kapsayıcı olduğunun resmi olarak salonda yerini aldı.

Birikimlerini sahneye taşıyıp kendilerini ifade etme imkanı bulan çocuklar programdan duydukları memnuniyeti dile getirerek kendileri ile ilgilenen abi ve ablalarına teşekkür ettiler.

Programda gördükleri sahneler üzerine aileler Akdav Evde Karakter Eğitimi Komisyonu yetkililerine ve Vakıf yöneticilerine teşekkürlerini bildirdiler.

Şenlik yaz okulu ve gelecek sezon birlikte olma temennisi ile son buldu.

 

foto galeri için tıklayın