Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Kadın ve Aile Derneği Akadder’den Anlamlı Ziyaret

Akadder’den Anlamlı Ziyaret

0
Akadder’den Anlamlı Ziyaret

Akadder Başkanı Rabia Aldemir, Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet, doğu bölgesindeki il ve ilçeleri ziyaret etti.

Muş Lale-Der, Tatvan Tek-Der, Gevaş Hayat Pınarı, Van Gökkuşağı Derneği, Erciş Başak-Der, Doğubeyazıt Gönüllü Dostlar Derneği ve Iğdır Nuh’un Gemisi Derneklerine yapılan ziyaretlerde, Anadolu Platformu-Akadder Başkanı Rabia Aldemir, Akadder Yönetim Kurulu Üyesi Kamer Çamurluoğlu, Feyza Yaşar, ve Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir, Anadolu Platformu Koordinasyon Kurulu Üyesi Ahmet Çamurluoğlu, Anadolu Öğrenci Birliği Başkanı Abdulvahit Yücel, Anadolu Platformu 10. Bölge Sorumlusu Kemal Çelen ve Anadolu Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Soylu, doğu bölgesindeki il ve ilçeleri ziyaret etti.

Yapılan ziyarette bölgedeki kadınlarla, gençlerle ayrı ayrı oturumlarda hasbihaller düzenlendi. Türkiye’de yaşanan son gelişmelerle birlikte Doğu Bölgesinde oluşan gergin ortamlarda bile çalışmalarına devam eden derneklerimizin her anlamda destekçisi olduğumuzu ve içinde bulundukları durumu yerinde görmek üzere ziyarette bulunuldu.

Muş, Tatvan, Gevaş, Van, Erciş, Doğu Beyazıt ve Iğdır’daki arkadaşlarımızla buluşarak hem hasbihal hemde çalışmaların devamlılığı için yapılabilecek projeler üzerinde konuşuldu.