Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Kadın ve Aile Derneği AKADDER Üyeleri Çalıştay’da Buluştu

AKADDER Üyeleri Çalıştay’da Buluştu

0
AKADDER Üyeleri Çalıştay’da Buluştu

AKADDER (Anadolu Kadın ve Aile Derneği) Adana Şubesi, Hizmetiçi Eğitim Çalıştayı düzenledi.

Akadder (Anadolu Kadın ve Aile Derneği) Adana Şubesi, eğitimcilerine yönelik “Değişen Dünyada Değişmeyen Sorumluluklarımız” başlıklı bir Hizmetiçi Eğitim Çalıştayı düzenledi.

Ülfet Derneği Genel Merkezi Merve Algan Konferans Salonu’nda tertip edilen Hizmetiçi Eğitim Çalıştayı’na Anadolu Platformu YK Üyesi ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, AKADDER Adana Şube Başkanı Ayşegül Kılıçparlar, şube Yönetim Kurulu üyeleri, semt sorumluları ve eğitimciler katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, AKADDER’in bünyesinde bulunduğu Ülfet Derneği Komisyonlarına ait tanıtım slaytının izlenmesiyle devam etti.

Akabinde AKADDER Adana Şube Başkanı Ayşegül Kılıçparlar bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Daha sonra Anadolu Platformu YK Üyesi ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, “Motivasyon” başlıklı bir sunum yaptı.

Sunumunda, yapılan çalışmaların sürdürülebilir olmasının moral ve motivasyonla bağlantılı olduğunu vurgulayan Kılıçparlar, “tatili tatile gönderiyoruz” diyerek, dernek olarak yaz aylarına yönelik çalışma takvimlerinin hazırlanması gerekliliğini ifade etti.

Akabinde ezgi arası verilerek yemek ve namaz molasına geçildi.

Daha sonra Anadolu Öğrenci Birliği Adana Şubesi yöneticilerinden Sevil Aldemir’in “Düşünce Disiplini ve Yenilenme Bilinci” başlıklı sunumuna geçildi.

Sevil Aldemir’in ardından son olarak mikrofonu Eğitimci Halime Binbir aldı. Forumunda kurumsal önceliklerinden bahseden Binbir, verimlilik esasıyla çalışmaları gerektiğini belirterek, “yoğun muyuz yoksa etkin miyiz?” sorularına perspektif çizdi. 

Program, AKADDER yöneticileri tarafından, çalışmalarına katkı sunan bayanlara hediye ve plaket takdim etmesiyle son buldu.