Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Kadın ve Aile Derneği Akadder Hizmet İçi Eğitim Programı Manader’de Gerçekleşti

Akadder Hizmet İçi Eğitim Programı Manader’de Gerçekleşti

0
Akadder Hizmet İçi Eğitim Programı Manader’de Gerçekleşti

AKADDER olarak düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Programı 20 Ekim Pazar günü Manisa Araştırma Derneği (MANADER) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Manisa bölgesinde bulunan AKADDER temsilcilerinin ve üyelerinin katıldığı hizmet içi eğitim programı saat 09:00 da kahvaltı ile başladı.Manisa Araştırma Derneği Kadın Kolları Başkanı Necibe Mertyürek, selamlama konuşmasında ”Burada beraber aynı dava için bir arada olmayı, aynı dilde konuşmayı ve İlahi kelimetullah için çaba sarf etmeyi Rabbimizin bize verdiği bir lütuf olarak görüyorum” dedi.

Akadder Başkanı Rabia Aldemir, “İyilerle Birlikte Olmak” konulu sunumunda “Yanlışı olmayan bir vakfın, derneğin geçmişi yoktur. Çocuğu, genci olmayan bir vakfın ve derneğin geleceği yoktur.” diyerek birlikte olmamın önemini vurguladı.Akadder Yönetim Kurulu Üyesi

Nesrin Karataş, “Eğitim Organizasyonu” adlı sunumunda şu ifadelere yer verdi: ”Biz kuşak hareketi değil, kuşakların birlikte yürüdüğü hareketiz.”Hizmet içi programında öğleden sonra Eğitim Atölyesi ve Yetim-Yardım Atölyesi” yapıldı. Toplu fotoğraf çekimi ve şehir gezisinin ardından program sonlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.