Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği AKADDER Adana’dan Kurumsal Kimlik Kampı

AKADDER Adana’dan Kurumsal Kimlik Kampı

0
AKADDER Adana’dan Kurumsal Kimlik Kampı

Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) Adana, yönetici ve eğitimcilerine yönelik hizmet içi eğitim kamp programı düzenledi.

Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) Adana, yönetici ve ders halkası eğitimcilerini düzenlediği günübirlik hizmet içi eğitim kampında bir araya getirdi. “Kurumsal Kimlik” üst başlığını taşıyan hizmet içi eğitim kampı, 28 Eylül Cumartesi günü Ülfet Der Yüreğir Misafirhanesi’nde gerçekleşti.

Kamp programın AKADDER Adana Temsilcisi Ayşegül Kılıçparlar, İyilikder Adana Temsilcisi Hacer Altundağ, Ülfet Derneği EKE Komisyonu Başkanı Şeyma Bulut, Ortaöğretim Komisyonu Kız Birimi Başkanı Senem Göktürk ile AÖB Adana yöneticilerinden Fetiye Yıldız ve Sevil Aldemir başta olmak üzere tüm komisyonlardan temsilciler ve kadın ders grubu sorumlusu eğitimciler katıldı.

Kur’an tilavetiyle başlayan program, komisyon yöneticilerinin bilgilendirme yaptıkları sunumlarla devam etti. Sonrasında eğitimciler Fatma Bayture ve Fetiye Yıldız, “Zamana ve Mekâna Karşı Tavır ve Sorumluluklarımız” başlığı altında interaktif birer sunum icra etti. Ardından eğitimci Müzeyyen Yiğit, yazar Nevzat Tarhan’ın “Değerler Psikolojisi ve İnsan” adlı kitabını tahlil eden bir sunum yaptı.

Yapılan sunumun akabinde ise eğitimciler Hatice Tosun, Zübeyde Altan ve Serap Dündar, katılımcılara yazar Nazife Şişman’ın “Dijital Çağda Müslüman Kalmak” adlı eserinin kritiğini gerçekleştirdi. Sunumlar sonrasında namaz ve yemen arası verildi. Kamp programının son konuşmasını ise Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar “Kurumsal Kimliğin Değerlendirilmesi” başlığıyla gerçekleştirdi. Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.