Ana Sayfa Kuruluşlar Ak Parti Heyetinden Ülfet Derneği’ne ziyaret

Ak Parti Heyetinden Ülfet Derneği’ne ziyaret

0
Ak Parti Heyetinden Ülfet Derneği’ne ziyaret

Ak Parti Adana Milletvekili ve 26. Dönen Milletvekili Adayı Prof. Dr. Talip Küçükcan ile beraberindeki heyet Ülfet Der Genel Merkezini ziyaret etti.

Yaklaşan Genel Seçimler öncesi Adana'da faaliyetlerde bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek görüş ve önerilerini almak amacıyla ziyaretlerde bulunan Ak Parti heyeti, 10 Ekim Cumartesi günü Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Genel Merkezine de bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete Ülfet Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Resul Yüceli, Ramazan Yıldız başta olmak üzere diğer Komisyon yetkilileri, dernek üye ve gönüllüleri ile beraber kalabalık bir misafir topluluğu katıldı.

Anadolu Platformu ile Ülfet Derneği'ni yakinen tanıdığını ve çalışmalarından haberdar olduğunu belirten Prof. Dr. Talip Küçükcan, günümüzde Sivil Toplum Kuruluşlarının önemli birer inisiyatif mercii olduğunu söyledi. Sırayla fikirlerini ifade eden ve ülke gündemine dair görüş bildiren konuşmacıların ardından katılımcılara söz hakkı tanınarak fikir, görüş ve önerileri dinlenip notlar alındı.

Tüm Galeriyi Görüntülemek için Tıklayınız…