Aile Okulundan Mezun Oldular

0
Aile Okulundan Mezun Oldular

Fıtrat Derneğinde Aile Okulu sona erdi. Kasım 2012 yılında başlayan aile okulu 24 Mart 2013 tarihinde belge töreni ile sona erdi.

Sunuculuğunu Ümit Sucu’nun yaptığı Program İbrahim Yaman’ın Kur’an tilaveti ile başladı. Ümit Sucu Kur’an’ın meali ile devam etti.

Sonrasında Fıtrat Derneği yönetim kurulu başkanı Sıddık Karaduman günün anlam ve önemi üzerine bir konuşma yaptı. Konuşmasına aile okuluna katkılarından dolayı başta eğitimciler olmak üzere komisyon yetkililerine ve katılımcılara teşekkür etti. Katılımcıların programa teveccühlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra önümüzdeki sezon programın devam edeceği müjdesini verdi.

Program, Aile Okulu Eğitimcileri Psikolog Süleyman Orikli ve Çocuk Eğitimi Uzmanı Mehmet Akyüz’ün selamlama ve veda konuşmalarıyla devam etti.

Sonrasında belge takdimine geçildi. Bayan katılımcılara belgelerini, AKDAV  Aile Komisyonu Başkanı Ayşegül Taşçı başta olmak üzere AKDAV Kadın Komisyonu Başkanı Kamer Çamurluoğlu ve Fıtrat Derneği Kadın Komisyonu Başkanı Sümeyra Tosun belgelerini takdim ettiler.

Erkek katılımcılar ise belgelerini Dernek Başkanı Sıddık Karaduman, Psikolog Süleyman Orikli ve Çocuk Eğitimi Uzmanı Mehmet Akyüz’den aldılar. Sonrasında toplu hatıra fotoğrafı çektiren katılımcılara tatlı ikramı yapılarak program sona erdirildi.