Aile Eğitimine Niçin İhtiyaç Var?

0
120

Van Gökkuşağı Derneği Aile Komisyonu yeni dönemde Mayıs ayına kadar devam edecek ve her ay rutin devam edecek olan Aile Eğitim Seminerleri’ne başladı

Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Aile Komisyonu yeni dönemde Mayıs ayına kadar devam edecek ve her ay rutin devam edecek olan Aile Eğitim Seminerleri’ne başladı.

 14 Ekim Pazar saat:15.00’de başlayan seminerin açılışı Aile Komisyonu Başkanı Sabahaddin Kayar’ın konuşması ile başladı. Kayar konuşmasında; katılımcı ve programın yapımında emeği bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederek, toplumun çekirdeğini oluşturan ailenin toplumdaki yerine bu nedenle aile eğitiminin de büyük bir öneme haiz olduğunu belirtti. Bundan sonrada ayda bir gerçekleşecek olan seminer çalışmalarının Mayıs ayına kadar süreceğini söyledi. Daha sonra program PDR Uzmanı Metin Kaya’nın “Aile Eğitimine Niçin İhtiyaç Var?” konusunu sunmasıyla devam ederken,  programın son oturumunda Komisyon Başkanı Sabahaddin Kayar “İnsan’ın Yaratılışı” konusunu sundu. Program saat:17.00 de sona erdi.