Ana Sayfa Kuruluşlar Aile Eğitimi’nde Birinci Kur Tamamlandı

Aile Eğitimi’nde Birinci Kur Tamamlandı

0
Aile Eğitimi’nde Birinci Kur Tamamlandı

Ülfetder’li Aileler Mezun Oldu.

Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Aile Eğitimi Komisyonu tarafından eğitime tabi tutulan ailelere sertifikaları Dernek merkezinde düzenlenen törenle verildi. 

 

Aile Eğitimi Programının 1. Kurunu tamamlayan ailelere sertifikaları törenle verildi. 09/01/2014 Perşembe günü akşam saat 19.30’da dernek binasında katılımcı aileler ve Ülfet Der gönüllülerinin katıldığı programda yapılan konuşmaların ardından sertifikaları ailelerimize sırayla takdim edildi.

 

Aile Eğitimi Komisyonu başkanı Mehmet İnceoğlu konuşmasında 12 oturumluk programın oldukça renkli geçtiğini söyledi. Her oturumda farklı sunucularla ve konularla programın gerçekleştirildiğini belirtti. Program süresince sunumlardan faydalanıldığı kadar yeni tanışıklıklar, dostluklar oluşarak kaynaşmanın gerçekleştiğini söyledi.

Daha sonra Anadolu Platformu Aile Eğitimi Komisyonu Başkanı Dr. Ramazan Yıldız konuştu. Konuşmasında aile olgusu üzerinde duran Yıldız, aile eğitimi programının 2. Kuru hakkında bilgi verdi. Bu kurun konu başlıkları hakkında kısa bilgi vererek 1. Kuru tamamlayan aileleri ikinci kura katılmaya davet etti.

 

Komisyon üyeleri Canan Şile ve Ömer Barut ise kısa bir selamlama konuşması yaptılar.

Konuşmaların ardından sertifikaları ailelere anons edilerek takdim edildi. Sertifikalarını alan aileler programla ilgili duygu ve düşüncelerini belirttiler.

Sertifika merasiminin ardından katılımcı ailelerimizin hazırlamış olduğu ikramlarla birlikte çay muhabbeti yapıldı. Akşamın sonunda aileler bundan sonraki günlerde de görüşmek üzere dua ve temennilerle evlerine döndüler.