Ahmet Uzer Referandum Özel’e Konuk Oldu

0
192

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Şafak FM’de yayınlanan “Referandum Özel” programının konuğu olarak anayasa değişiklik paketiyle ilgili soruları yanıtladı.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Şafak FM’de canlı yayınlanan “Referandum Özel” programının konuğu olarak 18 maddelik anayasa değişiklik paketiyle ilgili soruları yanıtladı. 10 Nisan Pazartesi günü saat 18.00’da yayınlanan programda Ortadoğu Medya İletişim Merkezi Genel Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu’nun sorularını yanıtlayan Uzer, paketin ülkemize kazandıracağı yenilikleri halkımıza anlatarak dinleyicilerden gelen soruları yanıtladı. Şafak Radyo’nun Facebook sayfasından da canlı yayınlanan programda WhatsApp, Facebook ve Twitter üzerinden gelen sorular da yanıtlandı.

Programda paketin milletimize hayırlı olmasını dileyen Uzer, “Yaklaşık 20 gündür sahadayız. Hayır cephesi çok yalan ve yanlış savlar ileri sürerek insanlarımızın kafasını karıştırmayı amaçlıyorlar. 20 günden beri sahadayız. İnsanlarımıza anayasa değişikliğinin getireceği yeniliklerden çok hayır cephesinin yalanlarını cevaplamakla meşgulüz. Lokantaları bile cumhurbaşkanının açıp kapatacağı söyleniyor. Buna gülüp geçiyoruz. Bizim hedefimiz mümkün olduğu kadar çok insanımıza ulaşarak doğruları halkımıza anlatmak. İnşallah bu süreç milletimizin geleceği için güzel bir şekilde sonuçlanır” dedi.

“Referandum Özel” programı bu hafta boyunca FM 98.0 frekansından ve www.safakradyo.net adresinden canlı olarak yayınlanacak. Programa AK Parti Gaziantep Milletvekilleri konuk olacak.

.