Ana Sayfa Kuruluşlar Adanalılar, Furkan Doğan’ı Babası Ahmet Doğan’dan Dinledi

Adanalılar, Furkan Doğan’ı Babası Ahmet Doğan’dan Dinledi

0
Adanalılar, Furkan Doğan’ı Babası Ahmet Doğan’dan Dinledi

Adanalılar, Mavi Marmara şehidi Furkan Doğan’ı babası Ahmet Doğan’dan dinleme şansı buldu.

Ülfet Derneği’nin organize ettiği Sivil Toplum Kuruluşları kahvaltılı söyleşi programına katılmak üzere Adana’ya gelen Başbakanlık Sivil Toplum Kuruluşları Başdanışmanı Ahmet Doğan, yine Ülfet Derneği’nin tertiplediği bir programda halkla bir araya gelerek oğlu Furkan Doğan’ı anlattı.

Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonu'nda gerçekleşen programa Anadolu Platformu YK Üyesi ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, İlim Yayma Cemiyeti Kayseri Şube Başkanı Oğuz Memiş, şube YK üyesi Orhan Gözel, Ülfet Derneği YK Üyeleri ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Başdanışman kimliğini bir tarafa bırakarak, bir babanın gözünden oğlu Furkan Doğan’a dair bilinmeyenleri dinleyicilerle paylaşan Ahmet Doğan, salonda duygu dolu anlar yaşattı.

Furkan’ın şehadetinin tesadüf olmadığını, bunun yaşantısıyla da ilgili olduğunu vurgulayan Doğan, programın tertibi için teşekkür etti.

Daha sonra Anadolu Platformu 12. Bölge derneklerinin İyilikder Adana Temsilciliği aracılığıyla Diyarbakır Sur’da bulunan terör mağduru halka ulaştırılmak üzere yaptığı yardım organizasyonu neticesinde toplanan insani yardımların uğurlama törenine katılan Doğan, toplu duada bulundu.