Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği Adanalı Gençler Sabah Namazında Buluştu

Adanalı Gençler Sabah Namazında Buluştu

0
Adanalı Gençler Sabah Namazında Buluştu

Anadolu Öğrenci Birliği Adana Temsilciliği Ortaöğretim Komisyonu öğrencilerinin de katıldığı sabah namazı buluşması Ulu Camii’de gerçekleşti.

“Gençlerimizin yanındayız, geleceğe dair ümit varız” sloganıyla yürütülen proje kapsamında gerçekleştirilen Sabah Namazı Buluşmasında, Adana’da faaliyet yürüten farklı STK’lara mensup gençler, Seyhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nün organizesiyle Ulu Camii’nde buluştu.

Camileri her yaştan kesimin ortak buluşma noktası haline getirmek, gençler arasındaki sosyal bağı din ile kuvvetlendirmek; gençlerin camide daha çok vakit geçirmeleri ve dini-ilmi yüksek milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen program dahilinde; gençler Adana Ulu Camii'nde namaz kılıp, dua etti.

Gençlerle Sabah Namazı buluşmalarında, namaz sonrası, gençlerle sohbet eden Yazar Hüseyin Acarlar gençlere bazı nasihatlerde bulundu. 

Ulu Camii’nde gerçekleştirilen Sabah Namazı Buluşması, Davet ve Kardeşlik Vakfı Adana Şubesi’nde yapılan kahvaltılı hasbihal programı ile sona erdi.

Seyhan Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Tosun, gençlerin milli ve manevi değerler ışığında yetişmelerini önemli bulduklarını ifade ederek bu yöndeki çalışmalarının devam edeceğini dile getirdi.