Ana Sayfa Kategoriler Faaliyetler/Etkinlik Adana'daki STK'lar Ziyaret Edildi

Adana'daki STK'lar Ziyaret Edildi

0
Adana'daki STK'lar Ziyaret Edildi

Anadolu Platformu Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ramazan KAYAN, Adana’da faaliyet gösteren bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.

Anadolu Platformu üyesi Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nde Hizmet içi eğitimini vermek üzere Adana’ya gelen Anadolu Platformu Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ramazan KAYAN, Adana’da faaliyet gösteren bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.

Anadolu Platformu’nun çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Ramazan Kayan yurt ve dünya gündemindeki gelişmelerle ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

Adana’da yayın yapan Barış Radyo da gerçekleşen buluşmada, Adana Yeni Akit gazetesi temsilciliği, islammedya.com, Adana İnsani Yardım Derneği (Adyar), Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Kalem Vakfı, Anadolu Hilal Derneği (HiLALDER), Yardımeli Derneği, Adana Dosteller Derneği, Ülfet Derneği, Adana Dosteller Yardım Derneği, Türkiye Yazarlar Birliği ve Asımın Nesli Derneği’nden temsilciler hazır bulundu.

Yapılan değerlendirmelerde İslami hizmetler alanında toplumsal faaliyetlerde bulunan STK’ların daha sık bir araya gelmeleri ve ortak projeler çerçevesinde hareket etmelerinin gereği üzerinde hassasiyetle duruldu.

Ülfet Der Kültür Komisyonu