Adana’da Yaz Okulu Heyecanı Başladı

0
149

Ülfet Derneği’nin 19 yıldır istikrarla sürdürdüğü yaz okulu programlarının 2021 yılı etkinlikleri devam ediyor.

Ülfet Derneği Evde Karakter Eğitimi (EKE) ve Ortaöğretim Komisyonları tarafından ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik düzenlenen 2021 yılı Yaz Okulu programları yoğun ilgiyle devam ediyor. Kısa sürede kontenjanları dolan ve Adana genelinden çocuk ve gençlerin ilgi gösterdiği etkinlikler 6 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında dernek genel merkezinde yer alan Erdemli Gençlik Merkezi’nde yapılacak. EKE Komisyonu tarafından organize edilen ve gönüllü eğitimcilerce yürütülecek olan etkinlikler ise şehir genelinde evlerde de sürdürülecek.

Programlarda öğrencilerle Kur’an-ı Kerim, Temel Dini Bilgiler ve Peygamber Hayatları eğitimleri ile tasarım, gurme, hitabet, kaligrafi ve kardeş şehirler atölyeleri gibi zengin içeriklerden oluşan çok sayıda etkinlik işlenecek.

Sosyal-sportif faaliyetlerin de yer alacağı ve farklı alanlardan birçok dernek gönüllüsü yetkin sunumcunun seminer vereceği yaz okulu organizasyonu ile çok sayıda gence sosyal hayatlarında sahip olmaları gereken bilgi ve kurallar benimsetilmesi hedefleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.