Ana Sayfa Kuruluşlar Adana GHSİ Müdürü Şampiyonları kabul etti

Adana GHSİ Müdürü Şampiyonları kabul etti

0
Adana GHSİ Müdürü Şampiyonları kabul etti

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, geçtiğimiz haftalarda Niğde ve Yozgat’ta gerçekleştirilen “Küçükler Badminton Türkiye Grup Şampiyonası” müsabakalarında birinci Ülfet Spor Kulübü oyuncularını makamında kabul ederek başarılarından dolayı kutladı.

Ataşbak, Ülfet Spor Kulübü Badminton Takımı oyuncu ve antrenörlerinin başarıları nedeniyle mutlu olduğunu belirterek, "Her yaşta herkesin yapacağı badminton sporunu sevdiren okul yöneticilerini kutluyorum. Türkiye grup şampiyonasında dereceye giren okulları, emeği geçen federasyon il temsilcisi, antrenör, idareci sporcularımızı kutluyorum. Kentimizin adını duyurduğunuz için teşekkür ederim" diye konuştu.

 

Badminton Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ceyhun Öktem, Spor İl Müdürü Ataşbak’a yeni görevinde başarılar dileyerek, "Koordineli bir şekilde çalışarak daha iyi başarılara uzanacağız" dedi.

Ayrıca, ziyarete TOKi Köprülü Ortaokulu Antrenörü Cevat Usburak, Mehmet Adil İkiz Ortaokulu Müdürü ve Ülfet Spor Kulübü Antrenörü İbrahim Tokgöz ile İl Hakem Kurulu Üyesi Ahmet Aycan’da katıldı.