Ana Sayfa Kategoriler Haberler Adana Bölge Toplantısı Yapıldı

Adana Bölge Toplantısı Yapıldı

0
Adana Bölge Toplantısı Yapıldı

Anadolu Platformu Adana Bölge Toplantısı, Ülfet Derneği ev sahipliğinde Adana’da yapıldı.

Anadolu Platformu Adana Bölge Toplantısı 5 Ocak 2019 Cumartesi günü Ülfet Derneği Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Adana haricinde Mersin, Tarsus, Osmaniye, İskenderun, Payas, Reyhanlı ve Kırıkhan’dan AKADDER, AÖB, EKE Komisyonu, Ortaöğretim Komisyon ve Öğretmen Komisyonu temsilcilerinden oluşan yaklaşık 60 kişi katılım gösterdi.

Kahvaltı ikramıyla başlayan program, Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar, Bölge Sekreteri Mustafa Çetin, İLSANDER YK Başkanı Süleyman Dağ ve Ülfet Der YK üyesi Dr. Ramazan Yıldız’ın kısa bilgilendirme yaptıkları genel toplantı ile devam etti.

Anadolu Platformu’nun çalışma sistematiği, İcra ve İstişare Kurulları kararları, Türkiye ve dünya gündemi gibi konularda kısa bilgilendirmelerin yapıldığı toplantının ardından, katılımcılar komisyonlar şeklinde oturumlara geçti ve belirledikleri gündem maddeleri ile ilgili uzun süreli istişarelerde bulunarak kararlar aldı.

Öğle yemeği ve namazın ardından toplantılara devam edilip öğle sonrası program sonlandırılarak misafirler şehirlerine yolcu edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.