Abdullah Yıldız Ülfet Derneği’nde Konuştu

0
257

Araştırmacı Yazar Abdullah Yıldız, Ülfet Derneği tarafından düzenlenen “Örnek ve Önder Hz. Peygamber” adlı konferansın konuşmacısı oldu.

Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu tarafından aylık periyotlarla yapılan kitap tahlil programlarının sonuncusu 23 Kasım 2018 Cuma günü yapıldı. Konferans şeklinde yapılan ve Araştırmacı-Yazar Abdullah Yıldız’ın konuşmacı olduğu “Örnek ve Önder Hz. Peygamber” kitap tahlil programı Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonunda yapıldı.

Programa Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Adana Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Tosun, Yumurtalık İlçe Spor Müdürü Ramazan Serinoğlu, KOSGEB Adana İl eski Müdürü Hüseyin Şen, eğitimciler, STK temsilcileri ile dernek yönetici ve gönüllüleri olmak üzere kalabalık bir topluluk hazır katıldı.

AÖB Adana Üniversite Sorumlusu Cebrail Polat’ın Kur’an tilaveti ile başlayan program, Evde Karakter Eğitimi (EKE) ve Ortaöğretim Komisyonları tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan siyer ve mevlid-i nebi yarışmalarında dereceye girenlere ödüllerinin verilmesiyle devam etti. Akabinde kürsüye gelen Araştırmacı Yazar Abdullah Yıldız, “Örnek ve Önder Hz. Peygamber” adlı eserini derinlemesine tahlil ettiği konuşmasına başladı.

Yıldız, konuşmasının sonrasında kitaplarını imzalayarak kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.