4. Gençlik Buluşması Gerçekleşti

0
345

Ülfet Derneği 4. Gençlik Buluşması yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu’nun geleneksel hale getirdiği ve her eğitim yılının başında yaptığı Gençlik Buluşması programlarının 4.sü, 20 Ekim Cumartesi günü Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonu’nda yapıldı.

Eğitimci Yazar Vedat Kahyalar’ın “Gençlik Nereye Gidiyor?” başlıklı bir konferans verdiği programa Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Mehmet Makas, komisyon üyeleri, eğitimciler ve öğrencilerden oluşan yaklaşık 200 kişilik bir dinleyici topluluğu katıldı.

Ortaokul öğrencileri Talha Yüce ve Taha Kaya’nın Kur’an tilavetinin ardından başlayan program, Eğitimci Yazar Vedat Kahyalar’ın ilgi çekici sunumu ile devam etti.

Gençliğin gelişim ve dönüşümden bihaber olamayacağını ve kaydedilen yeniliklere zemin kaybetmeden uyum sağlanması gerektiğini ifade eden Kahyalar, sunumunda birçok istatistiki veri de kullandı. Gençliğin okuyarak, düşünerek ve uygulayarak üretkenlik kazanabileceğinin de altını çizen Kahyalar, çok yönlü olmak ve sosyalleşmekle birlikte daha ileri noktalara gidilebileceğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz