4. ANADOLU KİTAP VE KÜLTÜR FUARI AÇILDI

0
204

Yoğun ilginin beklendiği fuar 5-10 Mayıs tarihlerinde Malatya’da kitapseverleri buluşturacak.

Çok sayıda yayınevinin katıldığı fuarda yazar, sanatçı, entellektüel, aydın ve kanaat önderleri çeşitli seminerlerle fuara renk katacak.

Anadolu Platformu Genel Başkanı Turgay Aldemir’in açılışında bulunduğu Fuarda Aldemir, okurlarıyla buluştu. Aldemir 5 Mayıs 2015 Salı günü 18:00-19:00 saatleri arasında, Gelibolu Konferans Salonu’nda “Sivil Toplum ve Sosyal Sermaye” konulu konferans verdi. 

Anadolu Platformu Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ramazan Kayan, 7 Mayıs 2015 Perşembe günü Çıra Yayınları’nın standında sevenleri ile buluşacak. 

Anadolu Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Özhazar da 9-10 Mayıs 2015 Cumartesi ve Pazar günleri kitap severlerle hasbihal ederek kitaplarını imzalayacak.

Fuar 10 Mayıs 2015 Pazar günü sona erecektir.

Tire Kitap yetkililerinden Necip Taha Kıdeyş; “Anadolu’da bu tür fuarların kültürel etkileşimi sağladığını, yayıncıların kendi alanlarındaki faaliyetlerini olumlu etkilediğini ve bu tür çalışmalarda kültürel hizmetleri halkımızla buluşturduğu için Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Malatya Kültür A.Ş’ye teşekkür ediyorum” dedi. 

Detaylar için tıklayınız…