Ana Sayfa Kategoriler Haberler “2. Uluslararası STK Fuarı” Sona Erdi

“2. Uluslararası STK Fuarı” Sona Erdi

0
“2. Uluslararası STK Fuarı” Sona Erdi

İslam dünyası STK’larının bir araya geldiği ve Anadolu Platformu’nun da iştirak ettiği “2. Uluslararası STK Fuarı” sona erdi. İşte fuardan objektife yansıyanlar:

İslam Dünyası STK’ları Birliği (İDSB) ve Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı tarafından düzenlenen “2. Uluslararası STK Fuarı” 09-10 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde yapıldı.

Fuarın açılışında İslam Dünyası STK’ları Birliği Genel Sekreteri Ali Kurt, bazı STK başkanları ile milletvekili ve bakanlar birer konuşma yaparak birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

STK’lar arasında tanışma, etkileşim, dayanışma ve nitelikli işbirliğinin hedeflendiği Uluslararası STK Fuarı’na Anadolu Platformu da iştirak etti. İki gün süren fuarda Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Platformun standını ziyaret eden misafirleri ağırlayıp hasbihal etti, kitaplarını imzalayarak hediye etti. Aldemir fuara katılan kardeş STK stantlarını da ziyaret ederek yetkililerle görüş alışverişinde bulundu.

Anadolu Platformu ayrıca fuar boyunca faaliyetlerini ve projelerini katılımcı diğer STK’lara ve dışarıdan gelen ziyaretçilere anlatarak bilgi, birikim ve kurumsal tecrübelerini kardeş STK’larla paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.