Ana Sayfa Komisyon Haberleri Ustadan Çırağa Eğitimin Geleceği

Ustadan Çırağa Eğitimin Geleceği

0
Ustadan Çırağa Eğitimin Geleceği

Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu tarafından düzenlenen Öğretmen Hasbihal Seminerlerinde bu hafta “Ustadan Çırağa Eğitimin Geleceği” konusu irdelendi.

Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu tarafından 24 Kasım Cuma günü düzenlenen Öğretmen Hasbihal Seminerlerinde bu hafta “Ustadan Çırağa Eğitimin Geleceği” konusu irdelendi.

Öğretmenler gününe özel olarak yapılan programın açılışında Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu Başkanı Mehmet Hıdır Akaslan, öğretmenlik mesleğinin kutsal olduğunu çünkü üzerinde çalıştığı hammaddesinin Hz. İnsan olduğunu söyledi. Akaslan, konuşmasında öğretmenlerin kendi zamanlarına ve geleceğe yön veren tarihi sorumlulukları olan insanlar olduğunu vurguladı.

Konuşmanın ardından panel kısmına geçildi. Panelin moderatörlüğünü İsmail Akgedik yaparken panelistler ise Hasan Hüseyin Şıvgan, Ahmet Raşid Özbaş ve Ahmet Çakıcı idi. Hasan Hüseyin Şıvgan ve Ahmet Raşid Özbaş hoca sunumlarında tecrübelerini aktardı. Ahmet Çakıcı hoca ise yeni göreve başlayan bir öğretmen olarak umutlarını, beklentilerini ve az da olsa tecrübelerini paylaştı.

Program sonunda sunumlarını yapan panelistlere ve programa katılan katılımcılara öğretmen komisyonu tarafından hazırlanan çam sakızı çoban armağanı çanta ve kitap hediye edildi. Programdan sonra katılımcılar ve sunumcular arasındaki muhabbet, çay ve ikramlar eşliğinde devam etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.