15 Temmuz Fotoğraf Sergisi Ceyhan’da Açıldı

0
209

Erdemli Gençlik Projesi kapsamında açılışları gerçekleşen “15 Temmuz Diriliş Destanı” Fotoğraf Sergilerinin son adresi Ceyhan Kız Anadolu İHL oldu.

Ülfet Derneği ve Anadolu Öğrenci Birliği koordinesinde çeşitli pilot imam hatip liselerinde sürdürülen Erdemli Gençlik Projesi çerçevesinde 15 Temmuz işgal girişimi ile ilgili farkındalık oluşturmaya yönelik olarak düzenlenen fotoğraf sergisi açılışlarının sonuncusu Ceyhan Kız Anadolu İHL’de yapıldı.

Ülfet Derneği ve Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen ve Ceyhan’da Kaliteyi Artırma Projesi (CEYKAP) kapsamında destek bulan programın açılışına, Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş, Ceyhan Müftüsü Nazmi Söğüt, Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, İlçe MEM Şube Müdürleri, SGK İlçe Temsilcisi Mahmut Bülbül, İşkur İlçe Müdürü, STK, siyasi parti ve sendika temsilcileri ile çok sayıda okul yöneticisi ve eğitimcinin katılım gösterdi.

Yapılan protokol konuşmalarının akabinde kurdele kesimi yapıldı. Katılımcılar sergiyi dolaşarak 15 Temmuz gecesi yaşananların fotoğraflanmış haline bir kez daha şahitlik ettiler. Ardından da program bünyesinde verilen kokteylin ardından açılış sona erdi.