Ana Sayfa Kuruluşlar 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi Açılışı Gerçekleşti

15 Temmuz Fotoğraf Sergisi Açılışı Gerçekleşti

0
15 Temmuz Fotoğraf Sergisi Açılışı Gerçekleşti

Erdemli Gençlik Projesi kapsamında gerçekleştirilen “15 Temmuz Diriliş Destanı” Fotoğraf Sergilerinin ikincisi, Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin katılımıyla M. Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İHL’de yapıldı.

Ülfet Derneği ve Adana İmam Hatip Okulları Platformu tarafından ortaklaşa yürütülen ve Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu ile Anadolu Öğrenci Birliği Adana Temsilciliği tarafından koordine edilen Erdemli Gençlik Projesi çerçevesinde hayata geçirilen sosyal ve kültürel etkinliklerden en bilineni olan “15 Temmuz Diriliş Destanı” Fotoğraf Sergilerinin açılışlarından ikincisi, Yüreğir Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İHL'de gerçekleştirildi.

Açılış programına Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kılınç, Yüreğir Gençlik Merkezi Müdürü Habip Bilgin, Yüreğir Gençlik Spor İlçe Müdürü Ekrem Ulu, Eğitim Bir Sen Adana İl Başkan Yardımcısı Süleyman Samsa, Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, M. M. F. Paşa Anadolu İHL Müdürü Yakup Tufan ile çok sayıda okul yöneticisi, eğitimci ve öğrenci katıldı.

Okul Mehteran Takımının seslendirdiği marşlarla misafirleri karşıladığı açılış programı, okul müdürünü odasında yapılan kısa bir hasbihal ve bilgilendirme ile devam etti. Akabinde sergi alanına geçilerek dualar eşliğinde fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı. Katılımcılar tarafından tek tek gezilen fotoğraflar büyük beğeni topladı.

Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kılınç bir konuşmada bulunarak serginin açılışında ve Erdemli Gençlik Projesi'nin tüm faaliyetlerinde bulunanlara teşekkür edip, sunulan hizmetlerin azımsanmayacak derecede önemli olduğunun altını çizdi. Verilen kokteyl eşliğinde yöneticiler, Erdemli Gençlik Kulübü üyeleriyle sohbet ederek faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Öğrencilerin de yoğun ilgi gösterdiği açılış programı yapılan vedalaşmaların ardından son buldu.