13. Anadolu Buluşması Müzakere Edildi

0
13. Anadolu Buluşması Müzakere Edildi

Bülbülzade Vakfı’nın aylık olarak düzenlediği ve bu dönem ilki yapılan İstişare Sohbetlerinde 13. Anadolu Buluşması müzakere edildi.

Bülbülzade Vakfı’nın aylık olarak düzenlediği ve bu sene 8. yılına giren İstişare Sohbetlerinde bu ay 13. Anadolu Buluşması müzakere edildi.

Aylık olarak yapılan istişare sohbetlerinde ülke ve dünya gündeminden öne çıkan başlıklar müzakere ediliyor. 1 Ekim Pazartesi günü Bülbülzade Vakfı Davut Özgül Konferans Salonunda yapılan istişare sohbetinin moderatörlüğünü İbrahim Özmantar, sunumları ise Mesut Aydağ, Mehmet Ali Eminoğlu, Şehadet Gerçek ve Cumali Kaplan yaptı. Oturuma yönetim kurulu üyeleri ve Bülbülzade Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren 22 komisyonda çalışmalara katılan komisyon üyeleri katıldı.

Oturumun başında duyurusu olan komisyon başkanları kürsüye gelerek faaliyetleriyle ilgili katılımcılara bilgilendirmelerde bulundu.

05-10 Ağustos 2018 tarihleri arasında Anadolu Platformu tarafından Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde gerçekleştirilen “İslam Dünyası: Birliktelik Modeli & Gelecek Perspektifi” üst başlıklı sempozyumundaki sunumlar Mesut Aydağ, Mehmet Ali Eminoğlu, Şehadet Gerçek ve Cumali Kaplan tarafından haziruna özetlendi.

Sunumun ardından müzakere kısmına geçildi. Bu kısımda katılımcılar tarafından konuyla alakalı sorular soruldu, fikirler beyan edildi ve öneriler dinlendi. Program yapılan müzakerelerin ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.