‘100 Yıllık Muhasebe ve Yeniden İnşa’ Tahlil Edildi

0
195

Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu, “100 Yıllık Muhasebe ve Yeniden İnşa” kitabını tahlil etti.

Periyodik Kitap Tahlili programlarının ikincisini 7 Kasım Pazartesi günü Ülfet Derneği Genel Merkezi Merve Algan Konferans Salonu’nda gerçekleştiren Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu, 10. Anadolu Buluşmaları tebliğlerinden oluşan '100 Yıllık Muhasebe ve Yeniden İnşa' adlı kitabı tahlil etti.

Kitap Tahlili programına Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu Başkanı Resul Yüceli, ÇUDER (Çukurova Uluslararası Öğrenci Derneği) Başkanı İbrahim Tokgöz, KYK Adana Erkek Öğrenci Yurt Müdürü İsmail Yiğit ile eğitimci ve idarecilerden oluşan yaklaşık 40 kişi katıldı.

Eğitimci Halit Kolan'ın Kur'an tilaveti ile başlayan ve Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu üyesi Hasan Göktürk'ün moderatörlüğünü yaptığı Kitap Tahlili programında Eğitimciler Resul Yüceli, Hasan Aras, Abdullah Adana ve İsmail Yiğit “100 Yıllık Muhasebe ve Yeniden İnşa” kitabından kesitler sundu.

10. Anadolu Buluşmaları hakkında kısa bilgiler vererek hitabına başlayan Resul Yüceli’nin ardından programda bulunan eğitimciler, konuşmalarını gerçekleştirerek katılımcılar tarafından da okunan kitabı tahlil etti.

.

.

.