100 Yıllık Muhasebe Ve Yeniden İnşa Anadolu Buluşmaları 10. Yılında

0
153

Anadolu Platformu tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Anadolu Buluşmaları”nın onuncusu bu yıl “100 Yıllık Muhasebe ve Yeniden İnşa” konusunu ele alıyor . Ankara-Kızılcahamam’daki organizasyonun katılımcıları arasında birçok yetkin isim yer alıyor.

Anadolu  Platformu  tarafından geleneksel olarak düzenlenen   “Anadolu Buluşmaları”nın onuncusu  bu yıl "100 Yıllık Muhasebe ve Yeniden İnşa" konusunu ele alıyor .  Ankara-Kızılcahamam’daki organizasyonun katılımcıları arasında birçok  yetkin isim yer alıyor.

Bundan 9 yıl önce  “Aile ve İletişim” üst başlığı ile başlayan  organizasyonda, “Değer Merkezli Kurumsallaşma”, “Eğitim ve Sivil Toplum”, “Erdemli Toplum”, “Medeniyet Tasavvurumuz”, “Gençlik ve Gelecek”, “İnsanlığın Adalet ve Özgürlük Arayışı”, “Değişen Dünya ve İslam” ve “Siyaset, Ahlak ve Cemaatler” gibi Türkiye ve Dünya gündemine dair konular  ele alındı.

Ülkemizin ve insanlığın yaşadığı sorunların değil, çözümün bir parçası olabilmek sloganıyla başlayan Anadolu Buluşmaları'nın bu yılki üst başlığı “100 Yıllık Muhasebe ve Yeniden İnşa”  şeklinde belirlendi.

25 Ağustos 2015 Salı günü selamlama konuşmalarıyla başlayacak olan programın katılımcıları arasında, akademisyen, yazar, siyasetçi, entelektüel birçok isim yer alıyor. Organizasyon çerçevesinde katılımcılar, söyleşilere katılıp, sunumlar yapacak.

30 Ağustos 2015 Pazar günü, sonuç bildirgesinin okunmasıyla son bulacak olan organizasyon, uydudan da takip edilebilecek.

Frekans bilgileri:

Çıkış: 13966 YATAY(Batı)

İniş: 12719 DİKEY(Batı)

BW: 3

SR: 2222

FEC: 5/6

RoF: %35

Detaylı bilgi için tıklayınız…