Ana Sayfa Kuruluşlar 10. Anadolu Buluşmaları İLSANDER’de Değerlendirildi

10. Anadolu Buluşmaları İLSANDER’de Değerlendirildi

0
10. Anadolu Buluşmaları İLSANDER’de Değerlendirildi

Ankara Kızılcahamam’da Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu tarafından organize edilen Anadolu Buluşmaları’nın onuncusu 19 Eylül 2015 Cumartesi günü Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği Veli Aba Konferans Salonu’nda düzenlenen programda değerlendirildi.

Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu’nun 2015 tanıtım filminin izlenmesi ile başlayan değerlendirme programı ‘Yüzyıllık Muhasebe ve Yeniden İnşa’ üst başlığıyla düzenlenen Anadolu Buluşmaları’na Osmaniye’den İlsander’i temsilen katılan dernek gönüllülerinin izlenimlerini anlatmasıyla devam etti. Programa İlsander’i temsilen Osmaniye’den katılan Süleyman Dağ, Murat Çolak, Necati Karataş, Nesrin Karataş, Yunus Eren, Mehmet Yaşar, Mehmet Özçelik, Ali Pak ve Kadir Dündar izlenimerini paylaştı. Dernek gönüllülerinin Anadolu Buluşmasının içeriği, katılımcılarla oluşan kardeşlik ortamı, konuşma özetleri, mekan, zaman ve konu gibi bir çok hususu değerlendirdiği programda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Sunuculuğunu Yunus Eren’in yaptığı program 10.Anadolu Buluşmaları’nın sonuç bildirgesinin okunması ve ardından Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği Başkanı Süleyman Dağ’ın konuşmasıyla sona erdi.

Tüm Galeriyi Görüntülemek için Tıklayınız…