1. Bölge Toplantısı Elazığ’da yapıldı

0
197

Anadolu Platformu 1. Bölge toplantısı Abı Hayat Vakfı’nın ev sahipliğinde12 Ocak Cumartesi günü Elazığ’da gerçekleştirildi.

Toplantıya YİK Başkanı Ramazan Kayan, Koordinasyon Kurulu Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar, Kurul Üyeleri Tamer Çalhan, Özkan Soyluoğlu, Genel Sekreter Mehmet Alpcan katıldı. Toplantıda Abı Hayat Vakfından Ersin Eryılmaz, Vakfın Öğrenci Birliği Temsilcisi Ahmet Lal, Tahsin Kazan ve Kürşat Akçiçek, 1. Bölge Sekreteri Hacı Mehmet Altındağ, Erciş Başak Derneği Başkanı Muhlis Baran, Van Gökkuşağı Derneğinden Kemal Çelen, Burhan Adalı, Anadolu Öğrenci Birliği Van Bölge Temsilcisi Suat Arıkan, Malatya Meşale Derneğinden Mustafa Kayan, Anadolu Öğrenci Birliği Temsilcisi Hasan Tekellioğlu, Çelikhan Çey-Der Başkanı Muslim Çakmak ve Tatvan’dan Cafer Akdeniz hazır bulundular.

Toplantıda gündemde belirlenen konular ele alındı. Komisyonların değerlendirmesi ve Kadın ve Ortaöğretim Komisyonlarının yapacağı toplantılar hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Kurumsal iletişimin daha etkin ve verimli olması için yapılması gerekenlerin ele alındığı toplantıda Çelikhan’da faaliyetlerini yürüten Çelikhan Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği yaptığı faaliyetleri rapor olarak sundu.

Toplantı da YİK Başkanı Ramazan Kayan Tunus’a “Ulustan Ümmete” adıyla gerçekleştirilen gezi ve ziyaretler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Suriye’ye yapılan yardım faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda, gündemdeki diğer başlıkların görüşülmesi, dua ve temennilerle sona erdi.